Gospodarska zbornica Slovenije, Slovensko-kitajski poslovni odbor in Konfucijev inštitut Univerze v Ruandi, sta organizirala dogodek ob prazniku pomladi "slovo od starega in dobrodošlica novemu".

23. januarja 2024 sta Trgovinska zbornica Slovenije-Slovensko-kitajski poslovni svet in Konfucijev inštitut Univerze v Ruandi organizirala edinstven večer umetnosti in kulture v okviru Festivala pomladi, da bi se "poslovili od starega in pozdravili novo".

23. januarja 2024 sta Trgovinska zbornica Slovenije, Poslovni svet Slovenija-Kitajska in Konfucijev inštitut Univerze v Ruandi organizirala edinstven večer umetnosti in kulture v okviru Festivala pomladi, da bi se "poslovili od starega in pozdravili novo". Li Lianbo, predstavnik Ekonomsko-komercialnega urada kitajskega veleposlaništva v Sloveniji, je imel topel uvodni govor. Pozdravil je vse prisotne goste za aktivno sodelovanje na tem umetniškem in kulturnem dogodku ter izrazil najboljše želje za trajno prijateljstvo med kitajskim in slovenskim narodom.